МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Бібліотека

pabat Бібліотека Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука

Бібліотека Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука є структурним підрозділом університету. Бібліотека розпочала свою діяльність у 1993 році зусиллями засновників університету Дем’янчука Степана Якимовича та його сина Дем’янчука Анатолія Степановича. Фонди бібліотеки включають сучасні навчальні, наукові, періодичні видання та видання на електронних носіях і постійно поповнюються новими надходженнями. Велику частку навчальної та наукової літератури складає науковий доробок професорсько-викладацького складу університету.

Пабат Лідія Петрівна - освіта вища спеціальна, магістр - директор бібліотеки.

На допомогу навчальному процесу у бібліотеці постійно діють тематичні виставки, виставки нових надходжень, проводяться інформаційні та тематичні огляди літератури і періодичних видань, презентації підручників та навчальних посібників викладачів університету, зустрічі з видатними українськими та зарубіжними діячами науки і культури. Завдяки співпраці університету з вищими навчальними закладами європейських країн бібліотека поповнює свої фонди виданнями польською, німецькою, угорською, англійською та іншими мовами. За ініціативою академіка Степана Якимовича Дем’янчука, засновника університету, на базі бібліотеки щорічно проходять громадські читання «Я голосую за мир», у яких беруть участь представники громадськості, школярі різних областей України.

В читальних залах бібліотеки, які обладнані зручними меблями і комп’ютерною технікою, студенти, викладачі, магістранти, аспіранти мають можливість отримувати інформацію для навчальної та наукової діяльності.

На допомогу користувачам бібліотеки створено довідково-пошуковий апарат, до складу якого входить електронний каталог. Розроблена інженером програмістом Новаком В.М. електронна система обслуговування користувачів допомагає читачеві швидко відшукати потрібний документ та познайомитися із його змістом. Студенти та викладачі можуть переглядати й замовляти документи на сайті, через локальну або глобальну мережу Інтернет за адресою http://library.regi.lan.

 

Штат бібліотеки:

Возняк Л.В., освіта вища спеціальна – бібліотекар.

7

 

Сидорова О.А., освіта вища спеціальна – бібліотекар бібліотеки інституту педагогічної освіти.

13Довган І.І., освіта вища спеціальна – бібліотекар.

10

Рикун М.Р., освіта вища спеціальна – бібліотекар бібліотеки інституту педагогічної освіти.

11

 


ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.