МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Телестудія університету

1 Телестудія на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука функціонує із 2007 року. Впродовж тривалого часу студенти та працівники факультету налагоджували роботу телестудії щодо формування та запровадження випусків теленовин, підготованих студентами факультету масової комунікації та інформаційних технологій, як результат – це інформаційний випуск під назвою ТСМ (Телевізійна служба МЕГУ).

Із 2008 року вищезгадана програма набула систематичності, її періодичність становить один раз у тиждень.

smus

 

Керівником даного проекту є один з провідних журналістів телевізійників м. Рівного Андрій Григорович Смусь та декан факультету масової комунікації та інформаційних технологій Ольга Андріївна Мітчук.

Телевізійна служба МЕГУ є базою для набуття практичних навичок студентів-журналістів факультету масової комунікації та інформаційних технологій. Студенти факультету постійно знаходяться в епіцентрі останніх університетських подій. Також на базі телестудії кожного року під час проведення «Бузкових Фестин» організовується теле-кастинг серед студентів університету. Студійну апаратуру використовують для зйомок бакалаврських робіт студентів-тележурналістів та загальноуніверситетських заходів таких як:

 

3

  • Студентська весна
  • Перлина МЕГУ
  • Творчість молодих
  • КВК «Кубок ректора»
  • Концерт викладачів
  • «Бузкові Фестини»

Телестудія займається виготовленням рекламного ролика університету, яка транслюється на провідних телеканалах Рівного.

4 Викладачі факультету масової комунікації та інформаційних технологій використовують телестудію, як базу для практичних занять зі студентами спеціалізації тележурналістика.

Навчальна теле-радіостудія створює можливість торкнутися до журналістської практики,  допомагає майбутнім фахівцям готувати свої телематеріали.


ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.