МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Спортивно-оздоровчий комплекс

Спортивно-оздоровчий комплекс імені професора Віктора Завацького – засновника факультету здоров’я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука  (колишній басейн «Авангард») відновив свою роботу 16 листопада 2001 року після капітального ремонту та реконструкції. В комплексі функціонують 25-метровий басейн на 6 доріжок, зал спортивних ігор, кабінет фізичної реабілітації, зал атлетичної гімнастики, що обладнаний сучасними тренажерами, спеціалізований майданчик із синтетичним покриттям, зал хореографії та оздоровчої гімнастики, тренажерний комплекс літнього типу.

1

3

4

Спортивно-оздоровчий комплекс імені професора Віктора Завацького є спортивною базою для підготовки фахівців у галузі фізичної культури і спорту та фізичної реабілітації, де проводяться навчальні заняття зі спортивно-оздоровчих дисциплін: плавання, гімнастики, рухливих ігор, волейболу, баскетболу, футболу. Надаються соціальні послуги для мешканців м. Рівне та області, учасників бойових дій.

2

6

Спортивно-оздоровчий комплекс імені В.І. Завацького, як об’єкт багатофункціонального призначення також надає послуги рекреаційного та реабілітаційного напрямку. Всі бажаючі можуть придбати абонементи у плавальний басейн, тренажерний зал, ігрові майданчики. На базі комплексу підвищують свою спортивну майстерність студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, учні ДЮСШ, а також спортсмени-інваліди. Тренуються кращі спортсмени міста і області: збірна області з плавання, жіноча волейбольна команда Супер-ліги «Регіна», збірна команда з міні-футболу. Споруда також використовується в оздоровчому напрямку та проведенні різноманітних змагань.

5


ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.