МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

International
university
of economics and humanities

named after
Academician
Stepan Demianchuk

Новини

ОГОЛОШЕННЯ! ФЛЕШ-МОБ!

21 лютого 2017 р. о 12.00 у приміщенні Рівненської обласної наукової універсальної бібліотеки відбудеться флеш-моб
21/02/2017 - Студжиття - Прочитано: 70 - Коментарі
СалаМандри знову на висоті!

19-23 січня учасники турклубу СалаМандри МЕГУ вкотре піднялися на зимові вершини Говерла 2061 м – вершина України та Петрос 2020 м, в рамках щорічної «Школи-семінару «Безпека туристів в горах», під керівництвом старшого викладача кафедри географії і туризму, Майстра спорту України зі спортивного туризму – Олексія Токара
06/02/2017 - Студжиття - Прочитано: 100 - Коментарі
Благодійна акція по збору теплих речей, канцтоварів і солодощів діткам на Схід сьогодні завершилась.

Дякую усім, хто долучився і допоміг діткам і дякую тим, хто не долучився, і не заважав))
22/12/2016 - Студжиття - Прочитано: 98 - Коментарі
В МЕГУ пройшов традиційний щорічний конкурс колядок та щедрівок (ВІДЕО)

Заспівати та перемогти. В МЕГУ пройшов традиційний щорічний конкурс колядок та щедрівок «Андріївські вечорниці». Студенти дивували глядачів та членів журі незвичними і водночас аутентичними піснями, запальними танцями, театралізованими постановками
15/12/2016 - Студжиття - Прочитано: 240 - Коментарі
В Інституті педагогічної освіти провели новорічні заходи

Студенти Інституту педагогічної освіти взяли участь в новорічних святкуваннях, які проводилися на педагогічному та природничо-географічному факультетах. Зокрема, майбутні вчителі підготували свято Андріївських вечорниць (викл. Максимчук Н. С.) та конкурс новорічних ялинок. Під час цих заходів студенти проявили свої акторські вміння, креативність, вони здружилися між собою, набули досвіду проведення подібних свят у школі.
14/12/2016 - Студжиття - Прочитано: 122 - Коментарі
День збройних сил України у Вараші

З нагоди Дня збройних сил України відбулася зустріч доцента кафедри біології Ростислава Шикули з учнівською молоддю міста Вараш. Відомий біолог, мандрівник світу, парашутист, учасник АТО, інструктор по вижив активно спілкувався з учнями, розповідав про свої подорожі та ділився досвідом.
06/12/2016 - Студжиття - Прочитано: 92 - Коментарі
Студентський парламент МЕГУ ініціює благодійну акцію

Студентський парламент МЕГУ ініціює благодійну акцію по збору речей дітям на Схід до Дня Святого Миколая, яка триватиме до 19 грудня 2016 року! Давайте разом зробимо таке диво, як у свій час Миколай- Чудотворець! Потрібно зібрати:
06/12/2016 - Студжиття - Прочитано: 90 - Коментарі
Студенти та викладачі історико-філологічного факультету на виставці, присвяченій Єжи Ґедройцю

У Рівненській обласній науковій універсальній бібліотеці 1 грудня 2016 року відкрито виставку, присвячену Єжи Ґедройцю, польському емігранту-інтелектуалу, творцеві Літературного інституту та видавцеві культового журналу «Культура».Ініціатором та організатором цього заходу був Ярослав Ковальчук, голова польсько-українського просвітницького товариства імені Томаша Оскара Сосновського.
02/12/2016 - Студжиття - Прочитано: 81 - Коментарі
Телевізійна служба МЕГУ від 30.11.2016 (ВІДЕО)

Студентка-журналістка Наталка Музичук підбила підсумки університетських новин за листопад. Дивіться у новому випуску «Телевізійної служби МЕГУ»:
02/12/2016 - Студжиття - Прочитано: 84 - Коментарі
Студенти МЕГУ відзначили своє свято жартами, співами, танцями (ВІДЕО)

Зі співами, жартами та танцями студенти МЕГУ відзначили своє свято. Зокрема, під час концерту спудеї продемонстрували свої таланти і довели, що у виші дають не тільки якісну освіту, а й розвивають здібності молоді та спонукають творити.
21/11/2016 - Студжиття - Прочитано: 143 - Коментарі

ЗА 22 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.