МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Креативний факультет талановитих

Для повноцінного життя в наш час важливо отримувати оперативну та об’єктивну інформацію. Саме тому сьогодні суспільство потребує висококваліфікованих спеціалістів, котрі здатні завжди знаходитися у вирі подій і виготовляти якісну інформаційну продукцію. Справжніх майстрів своєї справи у цій сфері готує факультет журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.
23/06/2014 - Ресурси - Прочитано: 706 - Коментарі
Вічна пам'ять!

На 59 році життя відійшла у вічність наша колега, чудовий педагог та прекрасна людина, старший викладач кафедри економіки і фінансів МЕГУ - Котовська Галина Миколаївна.
18/06/2014 - Ресурси - Прочитано: 856 - Коментарі
Науковці МЕГУ допомагають владі розробити стратегію

Представники економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем'янчука взяли участь у засіданні робочої групи Рівненської обласної державної адміністрації з питань розроблення проекту стратегії економічного та соціального розвитку області до 2020 р.
03/06/2014 - Ресурси - Прочитано: 598 - Коментарі
Студенти-журналісти побували у друкарні

Студенти факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука
12/02/2014 - Ресурси - Прочитано: 714 - Коментарі
ДОБРО НЕ ТІЛЬКИ НА РІЗДВО

Студентська рада МЕГУ організовує збір коштів, іграшок, речей для вихованців Клеванської школи-інтернату. Якщо хтось має можливість і бажання допомогти, звертайтесь до Студради університету або у кабінет 2507.
11/02/2014 - Ресурси - Прочитано: 603 - Коментарі
Cтудентів та науковців МЕГУ запрошують на конференцію у Польщу

Університет єврорегіональної економіки імені Альчіде Гаспері (м. Юзеф, Республіка Польща) запрошує викладачів, науковців, студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука взяти участь у конференції «Концепція сучасного навчання дорослих. Стратегія «Навчання протягом усього життя» на 2014-2020 рр. Міжнародний погляд».
10/02/2014 - Ресурси - Прочитано: 775 - Коментарі
Нова наукова збірка вийшла в МЕГУ

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука вийшов з друку новий збірник наукових праць «Психолого-педагогічні основи гуманізації навчально-виховного процесу в школі та ВНЗ».
15/01/2014 - Ресурси - Прочитано: 810 - Коментарі
«Еквадорська Амазонія» — новий відео посібник, виданий в МЕГУ

Відеопосібник «Еквадорська Амазонія» продовжує попередні видання «Колумбійська Амазонія» та «Бразильська Амазонія», містить теоретичний матеріал з таких суміжних дисциплін як зоологія, ботаніка, біогеографія, фізична географія.
30/10/2013 - Ресурси - Прочитано: 1200 - Коментарі
Бібліотека МЕГУ провела тематичну виставку книг

У рамках Європейського тижня місцевої демократії в читальній залі університетської бібліотеки проведено виставку тематичної літератури.
22/05/2013 - Ресурси - Прочитано: 1116 - Коментарі

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.