МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

International
university
of economics and humanities

named after
Academician
Stepan Demianchuk

Новини

ОГОЛОШЕННЯ! ЕКСПРЕС КУРСИ!!!

ЕКСПРЕС КУРСИ!!!
20/01/2017 - Навчання - Прочитано: 18 - Коментарі
Увага акція!

Увага акція!
17/01/2017 - Навчання - Прочитано: 195 - Коментарі
ФІНАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧАСНИКІВ І ЕТАПУ МАН.

22 грудня у визначний для кожного географа день – день зимового сонцестояння - в Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді відбулося фінальне оцінювання навчальних досягнень учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН для відділень наук про Землю.
23/12/2016 - Навчання - Прочитано: 84 - Коментарі
факультет кібернетики провів засідання студентського наукового товариства.

На засіданні заслухали доповіді як випускників магістратури, які вже оформили всої дисертації, так і студентів молодших курсів, які працюють у команді із створення нового WEB сайту факультету.
22/12/2016 - Навчання - Прочитано: 58 - Коментарі
Студенти-журналісти відвідали тренінг

Нещодавно студенти факультету журналістики МЕГУ стали учасниками дводенного інтенсивного семінару для журналістів, який проходив під темою "Як писати про децентралізаційну реформу".
20/12/2016 - Навчання - Прочитано: 57 - Коментарі
Майбутні журналісти вивчають досвід робити у якісних ЗМІ

Під керівництвом заслуженного журналіста України, доцента кафедри теорії і практики журналістської творчості Віктора Мазаного студенти факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука під час розгляду теми про якісну пресу ознайомилися із газетою «Волинь-нова»
16/12/2016 - Навчання - Прочитано: 180 - Коментарі
Доцент Андрій Смусь продемонстрував студентам-журналістам відеоролик, відзнятий в АТО (ВІДЕО)

Доцент кафедри журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету, кандидат наук соціальних комунікацій Андрій Смусь продемонстрував студентам-журналістам відеоролик про жахіття війни на Донбасі, знятий та змонтований рівненським викладачем-телевізійником в зоні АТО. « Це кадри про понівечений Донбас та про людей, котрі потребують допомоги від людей з великими серцями», - розповів Андрій Григорович.
08/12/2016 - Навчання - Прочитано: 275 - Коментарі
НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРИРОДНИЧОГО КОНКУРСУ

1грудня на природничо-географічному факультеті пройшло нагородження переможців інтелектуального он-лайн конкурсу «Найкмітливіший студент». Конкурс, який був проведений силами студента магістратури Лук’янчука Тараса, проходив у трьох намінаціях.
06/12/2016 - Навчання - Прочитано: 56 - Коментарі
ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ОРГАНІЗАЦІЇ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА

30 листопада 2016 року у спеціалізованій лабораторії ресторанного господарства природничо-географічного факультету ст. викладачем кафедри географії і туризму Трусовою Т.С було
05/12/2016 - Навчання - Прочитано: 59 - Коментарі
Андрій Смусь та студенти взяли участь у віртуальній прес-конференції екс-президента України

Максимально наблизити лабораторні заняття з дисципліни «Телевиробництво» до реальних умов із закріпленням попередньо вивченого теоретичного матеріалу – те, над чим постійно працюють викладачі та студенти факультету журналістики МЕГУ в своїх навчальних лабораторіях.
02/12/2016 - Навчання - Прочитано: 146 - Коментарі

ЗА 22 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.