МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

International
university
of economics and humanities

named after
Academician
Stepan Demianchuk

Новини

Вітаємо!

Вітаємо! Наталію Мельничук
27/04/2017 - Навчання - Прочитано: 35 - Коментарі
Зустріч з суддею відбулась на юридичному факультеті МЕГУ(ВІДЕО)

На юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука відбулася зустріч викладачів та студентів із заступником Голови Рівненського апеляційного господарського суду Олегом Тимошенко. Захід був організований кафедрою цивільно-правових дисциплін в рамках планових заходів щодо ознайомлення студентів з практичною стороною діяльності судових та правоохоронних органів.
20/04/2017 - Навчання - Прочитано: 77 - Коментарі
Для студентів провели урок з методики викладання.

Студенти ІІІ – го курсу природничо – географічного факультету відвідали комбінований урок з біології у 9 класі Рівненської ЗОШ І – ІІІ ст. № 13.
11/04/2017 - Навчання - Прочитано: 60 - Коментарі
Говорити правильно. Педагог Олександр Авраменко провів майстер - клас студентам МЕГУ(ВІДЕО)

Що потрібно, аби зробити своє мовлення чистим, правильним і багатоманітним? Рецептами успішної роботи над собою сьогодні ділиться відомий український лінгвіст Олександр Авраменко. Він завітав до Міжнародного економіко-гуманітарного університету, аби перевірити, чи правильно ми спілкуємося.
11/04/2017 - Навчання - Прочитано: 60 - Коментарі
Навчатись, коли зручно. Абітурієнтам про дистанційну форму навчання в МЕГУ (ВІДЕО)

У наш час освіта посідає особливе місце у житті кожного громадянина. Але, на жаль, не кожен має можливість, вступивши до вишу, постійно відвідувати лекції та інші заняття. Саме для людей, які прагнуть здобути освіту в МЕГУ, функціонує центр дистанційного навчання. Більше про таку форму розповіла керівник центру дистанційного навчання Наталія Далюк, .
11/04/2017 - Навчання - Прочитано: 55 - Коментарі
Перемога на Олімпіаді

Вітаємо Ірину Дейнеку, студентку ІV курсу факультету журналістики із ІІ місцем на Всеукраїнській олімпіаді із журналістики і реклами та зв’язків з громадськістю!!!
07/04/2017 - Навчання - Прочитано: 59 - Коментарі
Олімпійські змагання юних філологів у Білій Церкві

Фінішувала щорічна Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури для учнів загальноосвітніх шкіл. У м. Біла Церква упродовж тижня змагалися юні філологи. Серед членів журі цього престижного конкурсу інтелектуалів-поціновувачів рідного слова були вчителі-методисти, науковці з різних навчальних закладів, зокрема й викладач нашого університету, доцент кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук. Експертом з української мови організатори запросили декана історико-філологічного факультету доцента Тамілу Грубу. Вона ж вручала дипломи переможцям, які посіли друге місце на олімпіаді.
06/04/2017 - Навчання - Прочитано: 36 - Коментарі
ФІНАЛ ХIV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

27-31 березня 2017 року в місті Кропивницький на базі Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат - школа мистецтв) велися фінальні баталії ХLIV Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. У фінальному етапі олімпіади брали участь 143 учасники, а разом з ними 38 керівників команд та 45 членів журі й оргкомітету, які завітали на Кіровоградщину з усіх куточків країни.
03/04/2017 - Навчання - Прочитано: 74 - Коментарі
Про «акул» слова та пера йшла мова у програмі «Телевізійний клуб МЕГУ». (ВІДЕО)

Про «акул» слова та пера йшла мова у програмі «Телевізійний клуб МЕГУ». Більше про особливості та переваги факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука
31/03/2017 - Навчання - Прочитано: 65 - Коментарі
ВІТАЄМО!!!

Щиро вітаємо студентку факультету журналістики Юлю Давидюк, із перемогою у першому турі ІІ
29/03/2017 - Навчання - Прочитано: 82 - Коментарі

ЗА 22 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.