МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

International
university
of economics and humanities

named after
Academician
Stepan Demianchuk

Новини

Магістри МЕГУ отримали дипломи.(Відео)

Дипломовані та цілеспрямовані. Магістри Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука отримали офіційне посвідчення своїх знань. Цей хвилюючий момент зафіксували і наші журналісти. Вчитися ніколи не пізно, а навіть треба. Начальник управління культури та туризму Рівненського міськвиконкому вже вдруге одягнув мантію та конфедератку. Він офіційно став магістром.
27/02/2017 - Навчання - Прочитано: 33 - Коментарі
Проблеми виконавчого провадження в Україні обговорили на юридичному факультеті.(ВІДЕО)

Відкриту лекцію із залученням експертів-практиків та науковців провели на юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука. Цього разу темою лекції став Закон України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIII, а співдоповідачами стали к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та правосуддя Любов Крупнова та заступника начальника відділу державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції Павло Якобчук.
22/02/2017 - Навчання - Прочитано: 54 - Коментарі
УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ!!!

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ!!!
20/02/2017 - Навчання - Прочитано: 66 - Коментарі
Видано навчально-методичний посібник з музейної педагогіки

Нещодавно вийшов з друку навчально-методичний посібник з музейної педагогіки доцента кафедри біології Р. Р. Шикули "Використання засобів музейної педагогіки у навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів та шкіл". У книзі досліджено теоретичні засади музейної педагогіки, проаналізов
20/02/2017 - Навчання - Прочитано: 23 - Коментарі
Кращих студентів-юристів МЕГУ запросили на семінар до Рівненського апеляційного господарського суду

В рамках співпраці, що вже довгий час існує між юридичним факультетом Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та Рівненським апеляційним господарським суду кращих студентів випускного курсу бакалаврату спеціальності «Правознавство» було запрошено на семінар. Ініціатором такого семінару виступило керівництво суду. Як наголосив на зустрічі із студентами голова Рівненського апеляційного господарського суду Григорій Савченко, захід
17/02/2017 - Навчання - Прочитано: 66 - Коментарі
Аспіранти юридичного факультету провели відкрите заняття у формі судового засідання(ВІДЕО)

Студенти та викладачі юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, а також колеги з інших факультетів стали учасниками слідчих дій та судового процесу, який змоделювали у судовій залі факультету аспіранти та старшокурсники. Зокрема, за сценарієм, працівник прокуратури був пійманий під час отримання неправомірної вигоди (хабара), за що, зрештою, потрапив на лаву підсудних. Студенти виконували ролі слідчих, працівників прокуратури, адвокатів, а суддею та консультантами виступили аспіранти кафедри кримінального права та правосуддя.
13/02/2017 - Навчання - Прочитано: 63 - Коментарі
Майстер-клас з німецької мови для обдарованих учнів шкіл міста.

08.02.2017 р. завідувач кафедри романо-германської філології, доцент Завальнюк А.Р. провів майстер-клас з німецької мови для обдарованих учнів шкіл міста з поглибленим вивченням іноземних мов. Заняття було проведено із застосуванням сучасних методик вивчення іноземних мов:
10/02/2017 - Навчання - Прочитано: 35 - Коментарі
Науково-практична конференція ”Фізичне виховання дітей в контексті модернізації національної дошкіль

Науково-практична конференція ”Фізичне виховання дітей в контексті модернізації національної дошкільної освіти” відбулася в Інституті педагогічної овіти. Студенти-заочники V курсу, магістранти мали можливість обговорити найгостріші питання рухової активності дітей з кандидатом педагогічних наук, доцентом, автором багатьох підручників, монографій, методичних посібників Маліновською Н.В
27/01/2017 - Навчання - Прочитано: 84 - Коментарі
ОГОЛОШЕННЯ! ЕКСПРЕС-КУРСИ!!!

ЕКСПРЕС-КУРСИ!!!
20/01/2017 - Навчання - Прочитано: 142 - Коментарі
Увага акція!

Увага акція!
17/01/2017 - Навчання - Прочитано: 379 - Коментарі

ЗА 22 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.