МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

International
university
of economics and humanities

named after
Academician
Stepan Demianchuk

Новини

Знову золота медаль!!!

Знову золота медаль!!!
33/07/2017 - Події - Прочитано: 773 - Коментарі
Вічна пам'ять герою!

7 червня загинув Тарас Белоцький під час бойових дій біля Бахмутської траси та поблизу села Жолобок. 38-річний рівнянин залишив службу в Головному управлінні статистики в Рівненській області у березні 2015 року у зв’язку із частковою мобілізацією. З жовтня 2016 року продовжив службу за контрактом. З липня по жовтень
09/06/2017 - Події - Прочитано: 84 - Коментарі
Пряма мова:гість у студії Ольга Мітчук декан факультету журналістики МЕГУ.(ВІДЕО)

Пряма мова:гість у студії Ольга Мітчук декан факультету журналістики МЕГУ.
07/06/2017 - Події - Прочитано: 77 - Коментарі
Фотомитець Василь Пилипюк зустрівся із ректором МЕГУ.

Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, професор, завідуючий кафедрою фотомистецтва Національного університету культури і мистецтв, фотомитець Василь Пилипюк зустрівся із ректором Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука і вручив йому книгу свого вибраного «Долею даровані зустрічі».
02/06/2017 - Події - Прочитано: 99 - Коментарі
Всеукраїнський семінар

30 травня 2017 року Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО) та Київський національний університет технологій та дизайну провели Всеукраїнський семінар «Забезпечення якості освітньої діяльності ВНЗ на засадах клієнтоорієнтованого підходу».
01/06/2017 - Події - Прочитано: 91 - Коментарі
Телевізійний клуб МЕГУ. Факультет кібернетики.(ВІДЕО)

У наш час кібернетика посідає чи не найважливіше місце у сучасному світі. Аби бути зорієнтованим в цій спеціальності – необхідне копітке навчання, інтерес та ентузіазм. Зокрема, у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті виховують у цій галузі молодих, амбіційних, кваліфікованих фахівців.
01/06/2017 - Події - Прочитано: 90 - Коментарі
У МЕГУ відбулася перша атестація з вільного володіння державною мовою.

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука відбулася перша атестація з вільного володіння державною мовою
31/05/2017 - Події - Прочитано: 63 - Коментарі
Учасник АТО,доц.каф.біології Шикула Р.Р. від командування НГУ,отримав нагрудний знак"Ветеран війни".

Учасник АТО, доцент кафедри біології Шикула Ростислав Ростиславович від командування НГУ, отримав нагрудний знак «Ветеран війни — учасник бойових дій». Перед особовим складом військової частини воїнам – учасникам бойових дій, заступник командира
29/05/2017 - Події - Прочитано: 69 - Коментарі
Телевізійний клуб «МЕГУ». Факультет «Європейської освіти»(ВІДЕО)

Можливості розширюються: здобути освіту за кордоном не міф, а реальність. Із впевненістю та вагомими фактами це доводять у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука.
10/05/2017 - Події - Прочитано: 105 - Коментарі

ЗА 22 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.