МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

International
university
of economics and humanities

named after
Academician
Stepan Demianchuk

Новини

УСПІШНІ ТА ВІДОМІ: У МЕГУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ.

У суботу, 25 лютого, в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті провели традиційну зустріч випускників, де зібрали найвідоміших колишніх вихованців закладу. Про це інформує кореспондент інтернет-порталу «ЧаРівне.Інфо».
27/02/2017 - Події - Прочитано: 27 - Коментарі
«Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить …» (ВІДЕО)

21 лютого 2017 р. Міжнародний день рідної мови студенти, викладачі на чолі з деканом історико-філологічного факультету доц. Грубою Т. Л. відзначили разом із учнями, вчителями, викладачами рівненських навчальних закладів: загальноосвітніх шкіл, української гімназії, кооперативного коледжу та музичної школи №1 імені М. В. Лисенка у «Світлиці» Рівненської обласної наукової універсальної бібліотеки.
22/02/2017 - Події - Прочитано: 64 - Коментарі
Мала академія наук учнівської молоді

Декан факультету журналістики доктор наук із соціальних комунікацій О. А. Мітчук (голова журі із журналістики) та завідувач кафедри теорії і методики журналістської творчості В. В. Золяк (член журі із журналістики) брали активну участь у захисті науково-дослідницьких робіт учасників ІІ етапу Всеукраінського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
20/02/2017 - Події - Прочитано: 45 - Коментарі
Декан юрфака провів заняття для держслужбовців

Продовжується плідна співпраця юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука та Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Зокрема, в рамках виконання Професійної програми підвищення кваліфікації* завідувачів секторів та головних спеціалістів Управління Державної міграційної служби України в Рівненській області декан юридичного факультету Андрій Матвійчук прочитав лекцію присвячену проблемним питанням захисту персональних даних та доступу до публічної інформації.
20/02/2017 - Події - Прочитано: 30 - Коментарі
Традиційний концерт "Все для Вас, дорогі наші студенти!"

Традиційний концерт "Все для Вас, дорогі наші студенти!"
13/02/2017 - Події - Прочитано: 93 - Коментарі
Завершення ювілейного року Івана Франка

Ювілейний рік Франка спонукав філологів до нових наукових студій над життям і творчістюцього інтелектуала й ерудита. Протягом року доцент кафедри української мови та методик викладання історико-філологічного факультету Овдійчук Л. М. провела майстер-клас «Іван Франко як особистість» у МЕГУ для викладачів та студентів різних факультетів, ум. Вінницядля вчителів-філологів та науковців, що брали участь у педагогічному фестивалі ОЗОН. Цю тему вона репрезентувала на уроках, лекціях у школах міста та області, на конференції для вчителів-словесників м. Рівне. Л. Овдійчук організувала брейн-ринг на історико-філологічному факультеті «Іван Франко в об’єктиві сучасного студента-філолога».
30/12/2016 - Події - Прочитано: 101 - Коментарі
Настільний теніс із ректором. Анатолій Дем`янчук зіграв зі студентом

У спортзалі Міжнародного університету імені академіка Степана Дем`янчука відбулася обіцяна гра ректора з переможцем турніру серед студентів. Сьогоднішня гра складалася із трьох партій. Першу і третю з них виграв ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, заслужений працівник освіти України Анатолій Дем`янчук із рахунком 11/4 та 11/7 відповідно. Перемога в другій партії дісталася його опоненту із результатом 11/7.
09/12/2016 - Події - Прочитано: 109 - Коментарі
Філологи МЕГУ на конференції у Харківському університеті імені Каразіна

У Харкові 10-11 листопада 2016 р. на конференції «Світова література в науковому дискурсі» побувала доцент кафедри української мови та методик викладання Лілія Овдійчук. У рамках конференції відбулися традиційні пленарне та секційні засідання, а також круглий стіл «Літературознавство в парадигмі сучасної української вищої філологічної освіти: проблеми і перспективи». Рівень представництва та проведення конференції був справді європейський і засвідчував давні наукові традиції цього навчального закладу.
08/12/2016 - Події - Прочитано: 68 - Коментарі
Декан економічного факультету МЕГУ прокоментував можливе зростання мінімальної зарплати(ВІДЕО)

Володимир Мельник має 38 років трудового стажу та середню спеціальну освіту. Нині працює ліфтером на одному з підприємств, має мінімальну зарплату - 1600. У те, що за ініціативою Уряду виплати зростуть і жити стане легше чоловік вірити відмовляється.
25/11/2016 - Події - Прочитано: 128 - Коментарі
Начальник управління Держпраці Рівненщини розповів про працевлаштування(ВІДЕО)

Обізнаний - значить озброєний. Щорічно тисячі молодих людей, закінчивши вуз, поневіряються по підприємствам в пошуках роботи. Звісно, що роботодавці віддадуть перевагу досвідченому працівнику, який згоден працювати за відносно не великі гроші. Тому молоді випускники без досвіду роботи готові погоджуватись на будь-які умови: працювати неофіційно, понаднормово і за мінімалку. А це докорінно помилкова позиція - кажуть фахівці.
25/11/2016 - Події - Прочитано: 76 - Коментарі

ЗА 22 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.