МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

International
university
of economics and humanities

named after
Academician
Stepan Demianchuk

Новини

Завершення ювілейного року Івана Франка

Ювілейний рік Франка спонукав філологів до нових наукових студій над життям і творчістюцього інтелектуала й ерудита. Протягом року доцент кафедри української мови та методик викладання історико-філологічного факультету Овдійчук Л. М. провела майстер-клас «Іван Франко як особистість» у МЕГУ для викладачів та студентів різних факультетів, ум. Вінницядля вчителів-філологів та науковців, що брали участь у педагогічному фестивалі ОЗОН. Цю тему вона репрезентувала на уроках, лекціях у школах міста та області, на конференції для вчителів-словесників м. Рівне. Л. Овдійчук організувала брейн-ринг на історико-філологічному факультеті «Іван Франко в об’єктиві сучасного студента-філолога».
30/12/2016 - Події - Прочитано: 60 - Коментарі
Настільний теніс із ректором. Анатолій Дем`янчук зіграв зі студентом

У спортзалі Міжнародного університету імені академіка Степана Дем`янчука відбулася обіцяна гра ректора з переможцем турніру серед студентів. Сьогоднішня гра складалася із трьох партій. Першу і третю з них виграв ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, заслужений працівник освіти України Анатолій Дем`янчук із рахунком 11/4 та 11/7 відповідно. Перемога в другій партії дісталася його опоненту із результатом 11/7.
09/12/2016 - Події - Прочитано: 92 - Коментарі
Філологи МЕГУ на конференції у Харківському університеті імені Каразіна

У Харкові 10-11 листопада 2016 р. на конференції «Світова література в науковому дискурсі» побувала доцент кафедри української мови та методик викладання Лілія Овдійчук. У рамках конференції відбулися традиційні пленарне та секційні засідання, а також круглий стіл «Літературознавство в парадигмі сучасної української вищої філологічної освіти: проблеми і перспективи». Рівень представництва та проведення конференції був справді європейський і засвідчував давні наукові традиції цього навчального закладу.
08/12/2016 - Події - Прочитано: 52 - Коментарі
Декан економічного факультету МЕГУ прокоментував можливе зростання мінімальної зарплати(ВІДЕО)

Володимир Мельник має 38 років трудового стажу та середню спеціальну освіту. Нині працює ліфтером на одному з підприємств, має мінімальну зарплату - 1600. У те, що за ініціативою Уряду виплати зростуть і жити стане легше чоловік вірити відмовляється.
25/11/2016 - Події - Прочитано: 101 - Коментарі
Начальник управління Держпраці Рівненщини розповів про працевлаштування(ВІДЕО)

Обізнаний - значить озброєний. Щорічно тисячі молодих людей, закінчивши вуз, поневіряються по підприємствам в пошуках роботи. Звісно, що роботодавці віддадуть перевагу досвідченому працівнику, який згоден працювати за відносно не великі гроші. Тому молоді випускники без досвіду роботи готові погоджуватись на будь-які умови: працювати неофіційно, понаднормово і за мінімалку. А це докорінно помилкова позиція - кажуть фахівці.
25/11/2016 - Події - Прочитано: 58 - Коментарі
ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ РІВНЕНСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

В рамках профорієнтаційної роботиуніверситету представники природничо-географічного факультету д.геогр.н., професор Калько А.Д. та к.е.н., ст. викладач кафедри географії і туризму Трусова Т.С. зустрілися з випускниками спеціальностей«Туристичне обслуговування» та «Готельно-ресторанне обслуговування»Рівненського коледжу економіки та бізнесу.
21/11/2016 - Події - Прочитано: 91 - Коментарі
Ознайомили із умовами вступу до університету

Ознайомили із умовами вступу до університету
17/11/2016 - Події - Прочитано: 107 - Коментарі
Новий посібник для журналістів презентували в МЕГУ

Відомий рівненський журналіст Віталій Голубєв представив свою книгу «Універсальна журналістика» студентам-першокурсникам факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука. Автор коротко розповів про основні моменти, які журналісти-початківці зможуть знайти в книзі та активно пропонував присутнім не зупинятися тільки на теоретичній частині навчання, але й активно практикуватися.
14/11/2016 - Події - Прочитано: 315 - Коментарі
Воїни АТО в стінах МЕГУ

Бойові офіцери Сергій Сивий та Василь Душман зустрілися зі студентами Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Обидва не по чуткам знають. що таке війна, адже побували не в одному військовому конфлікті.
14/11/2016 - Події - Прочитано: 55 - Коментарі
Проблеми геополітики обговорили в МЕГУ

Відкрита лекція на тему: «Геополітика та економічні реформи в Україні» була запропонована до уваги студентів економічного факультету та всіх бажаючих. Лектором став заслужений діяч науки і техніки
03/11/2016 - Події - Прочитано: 87 - Коментарі

ЗА 22 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.