МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Пояс і нокаут: студенти МЕГУ успішно виступили на міжнародному турнірі з ММА
17/10/2017 | Події | Прочитано: 214


Рівненський спортсмен ММА, студент факультету Здоров’я, фізичної культури та спорту МЕГУ Павло Демиденко став переможцем міжнародного турніру «RFP / MMA Bushido - West Fight 25». У протистоянні з румунським бійцем Іоном Попом рівнянин здобув титул організації «Real Fight Promotion» у категорії 62,5 кілограм.

NXZ_ma5_ymo

Демиденко переміг суперника задушливим прийомом у першому раунді. Чемпіон висловлює вдячність своєму тренеру Богдану Романовичу, рідним та одноклубникам.

Зауважимо, що Рівне вперше зустрічає переможця такого титулу. Для Павла Демиденка це був шостий професійний бій.

ZG0EQjBWpiE

Крім того, у турнірі брали участь й інші студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Зокрема, студент факультету Здоров’я, фізичної культури і спорту Руслан Гелешко бився з білоруським ММА-бійцем Артемом Рогалевичем. Вони змагалися у категорії до 70,3 кілограм. Гелешко у бою отримав нічию.

Також студент ІІІ курсу факультету Здоров’я, фізичної культури і спорту Павло Сівіцький нокаутував свого суперника-львів'янина вже на 14 секунді поєдинку.

viber image

Додамо, що Демиденка, Гелешка та Сівіцького підготував тренер Богдан Романович. Він також є студентом нашого університету.

Колектив МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука вітає спортсменів та бажає нових перемог!
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.