МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Олександр Гороховський на факультеті журналістики
10/10/2017 | Події | Прочитано: 167


На факультеті журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Олександр Гороховський – головний редактор FactCheck-Ukraine, куратор Checkregion-ua, автор практичного посібника, проводить цікавий та корисний галузево тренінг.

тренiнг

Проект реалізується за підтримки Асоціації міжнародних справ (Чехія) та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Програма тренінгів базується на матеріалах практичного посібника «Фактчек як тренд розслідувань. Можливості та перспективи», який був підготовлений експертами FactCheck-Ukraine на основі набутого досвіду роботи за концептом фактчек

Фахівці українських фактчекінгових ресурсів FactCheck-Ukraine та Checkregion-ua, з метою поширення концепту фактчек  як нового тренду журналістських розслідувань, запровадили програму з регіональних тренінгів. Студенти ознайомлюються та здобувають навики користуватися методами верифікації за концептом фактчек.

Тренінги проводить Олександр Гороховський – головний редактор FactCheck-Ukraine, куратор Checkregion-ua, автор практичного посібника. 
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.