МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Викладачі та студенти МЕГУ – на Міжнародної науково-практичної конференції
04/10/2017 | Події | Прочитано: 202


28-29 вересня 2017 року на малій Батьківщині англійського письменника-класика, поляка за походженням, який народився в Україні, відбулася конференція «Джозеф Конрад. Час. Простір. Пам’ять», присвячена 160-річчю від дня його народження.  Оскільки Джозеф Конрад поєднав у своїй особі кілька культур, то на конференції було проведено Конрадівські читання різними мовами: англійською, французькою, українською, польською. У читаннях брали участь, окрім студентів Бердичівського педагогічного коледжу (саме тут проводилася ця наукова імпреза) та учнів місцевих шкіл і гімназії, Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло та радник з гуманітарних питань Посольства Великої Британії в Україні Стівен Льойст. Усі артистично і натхненно читали уривки з романів «Лорд Джім», «Ностромо», «Серце темряви» та ін.

 IMG_6649

 Дитинство Юзеф Тадеуш Конрад Коженьовський – таке справжнє ім’я письменника – провів на Бердичівщині у маєтку бабусі, згодом приїздив на Україну до дядька-опікуна Тадеуша Бобровського. Конрад завжди пам’ятав  про Україну і твердив, що він «шляхтич з України», згадував про годувальницю та свого «молочного брата». Про це та про особистість Джозефа Конрада розповіла на пленарному засіданні доцент Лілія Овдійчук, вона ж модерувала роботу однієї із секцій.

IMG_6679  

Завідувач кафедри іноземних мов доцент Діана Попова, доценти кафедри романо-германської філології Ірина Будз, Марина Скребкова  та студенти магістратури Юлія Модзілевська і Марина Мусатюк брали заочну участь у конференції і планують подати тези своїх доповідей до збірника матеріалів, що вийде друком у цьому ж році. 
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.