МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Про військову журналістику з перших вуст… (ВІДЕО)
08/09/2017 | Події | Прочитано: 273


Разом із початком навчального року на факультеті журналістики стартував сезон прес-конференцій. Сьогодні до Студентського інформаційного агентства завітав Ярослав Мельничук, спеціальний кореспондент газети «Народна армія» Міністерства оборони України.

IMG_20170908_101559

Особливу цікавість студентів викликала інформація про перспективність напрямку роботи військового журналіста та високу відповідальність, яка супроводжує фахівця даної сфери на кожному кроці. Майор відзначив важливість викладу деталей, які підсилюють ефект матеріалу та наголосив на власній безпеці кореспондента у гарячій точці. Окремо піднімали тему спецпідготовки цивільних журналістів перед виїздом на передову. А ось цензури у військовій журналістиці, на думку пана Ярослава, немає. Є заборона на публікацію таємної інформації, але виклад матеріалу цілком на розсуд конкретного спеціаліста.

IMG_20170908_110442

Рівнянин, як професійний військовий журналіст, із ентузіазмом ділився досвідом зі студентами усіх курсів. Наголосив на тому, що в службу в армії відновив із початком військових дій на сході країни. Має досвід підготовки новобранців, оскільки впродовж року займався із майбутніми артилеристами. Наостанок відомий рівненський фотомитець Олександр Харват вручив військовому, який незабаром повертається до місця проходження служби, освячену ікону роботи місцевого майстра.
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.