МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Діалог двох культур
06/09/2017 | Події | Прочитано: 214


Вже XIII–й раз у Кременеці 4 – 9 вересня «Діалог двох культур» зібрав науковців, письменників, кіномитців, працівників музеїв з різних куточків України та Польщі. Як завжди учасники поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка, вшанували пам'ять матері Юліуша Словацького Саломеї, яка похована  на кременецькому кладовищі, побували на урочистому Богослужіння у парафіяльному у костьолі св. Станіслава за душу Юліуша Словацького.IMG_6520

На подвір’ї музею видатного польського поета-романтика, який народився і найкращі роки свого короткого життя провів в Україні, присвятив їй свої твори, з інавгураційними промовами виступили Дмитро Павличко, засновник цього науково-мистецького дійства, представники консульств з Луцька та Києва, академік Микола Жулинський, директор музею Тамара Сєніна, співорганізатори з Польщі.

IMG_6536

У наукових діалогах взяла участь доцент кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук. Вона репрезентувала своє дослідження «Зузанна Гінчанка та Олена Теліга: біографічні паралелі яскравих особистостей», а також подарувала музею Юліуша Словацього перевидану рівненською «Просвітою» книгу польського письменника Єжи Єнджеєвича «Українські ночі, або Родовід генія» у перекладі Євгена Рослицького. Зацікавлення присутніх викликала виставка, присвячена 100-річчю від дня народження польської поетки єврейського походження Зузанни Ґінчанки, яку репрезентувало польсько-українське культурно-просвітницьке товариство імені Томаша Оскара Сосновського, членом ради якого є доцент Лілія Овдійчук.

IMG_20170904_204649
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.