МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Більше тисячі випускників МЕГУ отримали перепустки у доросле життя (ВІДЕО)
29/06/2017 | Навчання | Прочитано: 552


Більше тисячі випускників МЕГУ отримали перепустки у доросле життя (ВІДЕО)

Перепустка у доросле життя. Більше тисячі випускників МЕГУ сьогодні отримали дипломи кваліфікованих спеціалістів. Саме цей документ засвідчує їх самодостатність та майбутній шлях.

Вже зранку біля драмтеатру людно. З далеку видніються різнобарвні мантії та конфедератки, які є традиційними для випускників. Молодь із  посмішками на обличчі та сумом у глибині душі нині прощаються із рідною альма-матер.

Вікторія Бондарчук, випускниця МЕГУ:

- Чесно кажучи, емоції дуже хороші позитивні. Сумувати, звичайно, що буду. Адже дуже багато хороших людей зустріла, багато навчили, у тому числі і викладачі.

Переповнюють емоції та гордість за своїх дітей, і батьків, адже нині вони відпускають їх у вільне плавання.  

Мирослава Бондарчук, мама випускниці:

- Вона довго йшла до цього юридичного факультету, вона довго сумнівалася, але коли вона до цього дійшла, вона цим дуже задоволена. Вона фанатка цього. І дай їй Бог доброї волі і щоб це все пішло в користь. І я дуже люблю свою доцю.

Цьогоріч Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука випускає у світ більше тисячі кваліфікованих спеціалістів. Які, переконані у виші, нестимуть гідно звання випускника МЕГУ.

Анатолій Дем’янчук, ректор МЕГУ:

- Більше 20-ти тисяч випускників сьогодні працюють і на Україні, і за кордоном. Ми ними гордимося. Приємно те, що на випуску сьогодні присутні наші партнери іноземних вищих навчальних закладів. Сьогодні серед наших випускників є студенти із Німеччини, Іспанії. Такий, міжнародний випуск. Ми сподіваємося, що виховали прекрасних людей, впевнених у собі і, звичайно, високих фахівців.

За отримані знання, життєвий досвід та турботу, випускники дякують своїм наставникам.

Олена Левчук, випускниця МЕГУ:

- Саме найголовніше, я хочу подякувати університету за ті чотири прекрасних роки. Правда, мене чекають ще чотири (це магістратура). За навчання, хороші емоції, досвід, хочу подякувати кожному із них, що тратили на нас час, у нас вірили, коли у нас зовсім опускалися руки, додавали нам сил та наснаги рухатися далі. Я дуже дякую університету і викладачам.

А привітали випускників з перепусткою в доросле життя святковим концертом, який відбувався паралельно з врученням дипломів.

ФОТОГАЛЕРЕЯ ТУТ

ВІДЕО:
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.