МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Студенти та викладачі історико-філологічного факультету на літературній імпрезі
21/06/2017 | Студжиття | Прочитано: 354


Студенти та викладачі історико-філологічного факультету на літературній імпрезі,

присвяченій творчості відомого письменника Андрія Кондратюка

IMG_20170525_122858

                Нещодавно в обласній науковій універсальній бібліотеці пошанували творчість талановитого земляка, відомого письменника, людини складної життєвої долі Андрія Кондратюка.

Про письменника говорили побратим по перу Борис Боровець, якому автор довіряє редагування власних творів; знані просвітяни Михайло Борейко та Євгенія Гладунова, які багато зробили для того, аби пан Андрій(тепер мешкає у Києві) міг творчо працювати у рідному селі у новозбудованій спільними зусиллями оселі і поклали початок створенню музею письменника на хуторі Отраже.  Доцент Лілія Овдійчук розповіла про роман «Хутір» та його художні особливості, зупинилася на окремих аспектах творчої манеримайстра пера і прочитала уривок з твору, який яскраво проілюструвавстильмитця.

IMG_20170525_121350

Студенти також мали можливість переглянути виставку, присвячену життю і творчості талановитого краянина, а також  подивилися  буктрейлер, який підготувала працівник бібліотеки Наталя Васюк, ведуча імпрези.

IMG_20170525_105225
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.