МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Сергій Тарута у "МЕГУ" імені академіка Степана Дем`янчука(ВІДЕО).
16/06/2017 | | Прочитано: 441


Сергій Тарута побував у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука  із презентацією стратегічного проекту

AH_4312

  "Доктрина збалансованого розвитку Україна 2030". Студентство та професорсько-викладацький склад університету отримали величезне задоволення, поспілкувавшись із Народним депутатом Украіни, політиком та бізнесменом Сергієм Тарутою на політичну, економічну та суспільну тематику. А також у стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука, на факультеті журналістики у студентському інформаційному агентстві було проведено пре-конференцію для регіональних ЗМІ.

AH_4320

 

У цьому стратегічному документі вперше пропонуються конкретні терміни запуску та реалізації механізмів збалансованого розвитку принципово нової траєкторії економічного зростання України до 2030 року. І, по суті, дається відповідь на питання: Як реалізувати ту 3%-у ймовірність досягнення до 2030 року збалансованого розвитку рівня розвинених країн, яку за найоптимістичнішим сценарієм, Україна має сьогодні?

AH_4356

Унікальність Доктрини починається вже з того, що для її розробки об’єдналися представники п’ятьох провідних київських університетів, бізнес та низка українських і міжнародних інституцій.

AH_4372

«Я ініціював написання Доктрини, тому що я не хочу їхати з цієї країни. Я хочу мати майбутнє, і щоб воно було у кожного українця. Саме тому Доктрина базується на людиноцентричній моделі розвитку. Весь цивілізований світ будує стратегічні плани розвитку, і без довгострокового бачення розвитку України ми не змінимо країну і існуючу систему. В рамках документа було враховано досвід передових країн і всі існуючі світові тенденції», - зазначає Сергій Тарута.

AH_4386

 

Він наголошує, що для досягнення високих темпів економічного розвитку Україні потрібна інноваційна модернізація національної економіки.

AH_4398   

AH_4584

71

«За всіма показниками Україна зараз є failed state, і згідно з методикою «Форсайт» у нас є тільки 3%-ва ймовірність досягти до 2030 року збалансованого розвитку. Навіть цю мізерну можливість ми повинні використовувати. Доктрина як раз про те, за рахунок чого можна досягти економічного зростання на рівні більш ніж 10% на рік, щоб до 2030 року ВВП України склав $ 750-800 млрд.

AH_4637

Ці плани здаються нереалістичними, але бачимо перед собою успішні приклади Сінгапуру, Південної Кореї, Японії», - підкреслює Сергій Тарута.

AH_4649

 

 ВІДЕО:

усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.