МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Випускників юридичного факультету МЕГУ запросили на роботу до органів юстиції.
19/05/2017 | Навчання | Прочитано: 208


Випускників юридичного факультету МЕГУ запросили на роботу до органів юстиції

 us-titul

us-1представники Головного територіального управління юстиції в Рівненській області розповідають про умови конкурсу на роботу до органів юстиції

На юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука побували представники Головного територіального управління юстиції в Рівненській області. Зокрема про перспективи працевлаштування в органах юстиції студентам-випускникам розповів заступник начальника управління, начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Сергій Дмитрієнко.

us-2

Нині в структурних підрозділах управління юстиції є близько 30 вакансій, на які можуть претендувати новоспечені юристи, при чому як з дипломами бакалаврів, так і магістрів. Щоправда на деякі посади, можна претендувати лише за наявності магістерського диплома – йдеться про вакансії державних виконавців. Зрештою, про умови участі у конкурсах на заміщення вакантних посад можна дізнатися на сайті Головного територіального управління юстиції в Рівненській області (http://rivnejust.gov.ua/office/vakansiyi/). Студенти та деканат юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука подякували гостям за корисну та цікаву зустріч.

us-3Фото на пам'ять після зустрічі
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.