МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

У МЕГУ відбувся круглий стіл, присвячений 100-річчю Української революції(ВІДЕО)
15/05/2017 | Навчання | Прочитано: 244


У МЕГУ відбувся круглий стіл, присвячений  100-річчю Української революції

1

Перехрестя історії. В Україні відзначають 100-річчя революції 1917-1921 років. Дослідники зазначають, саме із цими подіями можна порівнювати реалії сучасного політичного життя нашої держави. 

2

Анатолій Снігур, доцент кафедри історії МЕГУ:

- Явно недооцінювали діячі Центральної ради мати свою армію. І це привели до того, що коли прийшло захищати революцію - не було кому захищати. Тут і аналогія із нашими часами. І багато помилок, які були допущені в цю революцію допущені. І зараз таке враження, що наша політична еліта не хоче знати історії, можна назвати багато паралелей і з тим, і тим часом.

Детальніше про тодішні події говорили і у стінах МЕГУ. Науковці вишу поділилися своїми напрацюваннями та міркуваннями, як не наступати на ті ж самі «граблі» через десятки років.

3

Андрій Жив`юк, кандидат історичних наук, доцент МЕГУ:

- Для цього потрібна еліта, яка свідома цьому і яка задана на висоті тих завдань, які стоять перед державою. Наразі, я не можу сказати, що вона справляється із цією місією. І зовнішній чинник, зрозуміло, він сприятливіший для України. Тоді не хотіли бачити. Сьогодні кон’юктура міжнародна, вона інша.

Незважаючи на те, що питання революції досліджували чимало науковців, багато питань залишилися так і не розкритими.

ВІДЕО:

усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.