МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Зустріч з суддею відбулась на юридичному факультеті МЕГУ(ВІДЕО)
20/04/2017 | Навчання | Прочитано: 287


Зустріч з суддею відбулась на юридичному факультеті МЕГУ

 GospSud1

На юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука відбулася зустріч викладачів та студентів із заступником Голови Рівненського апеляційного господарського суду Олегом Тимошенко. Захід був організований кафедрою цивільно-правових дисциплін в рамках планових заходів щодо ознайомлення студентів з практичною стороною діяльності судових та правоохоронних органів.

Під час зустрічі Олег Тимошенко розповів про особливості господарської юрисдикції, про перспективи розвитку судової системи України. Окрема увага була зосереджена на вимогах до кандидатів на посади судді та помічників судді. Своєю чергою, викладачі та студенти мали змогу від фахівця отримати роз’яснення щодо конкретних питань господарського права та процесу, зокрема щодо процедур банкрутства та санації, а також запобігання рейдерству.

GospSud2

Після завершення зустрічі декан юридичного факультету Андрій Матвійчук та заступник Голови Рівненського апеляційного господарського суду Олег Тимошенко домовились такі заходи зробити традиційними, а студенти юридичного факультету отримали запрошення проходити практику у поважній судовій інстанції.

ВІДЕО:
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.