МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Студентка МЕГУ в рамках всеукраїнського заходу поспілкувалася про соціальну політику з представником
20/03/2017 | Події | Прочитано: 223


Нещодавно студентка 3-го курсу факультету журналістики МЕГУ Анастасія Боднарська взяла участь у «Весняному СД кампусі-2017», який відбувався за підтримки Соціал-Демократичної Платформи та представництва Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні – найстарішого політичного фонду Німеччини.

Зазначимо, що дівчина стала однією із 45-ти учасників, пройшовши загальний відбір серед 200-т поданих заявок.

* «Весняний СД кампус» - це платформа, на якій відбувається переосмислення поточних суспільних процесів та пошук прогресивних ідей та рішень найбільш актуальних проблем сьогодення. Цей унікальний формат заходу створено з метою навчання, розвитку та реалізації власних можливостей для молодих людей зі всіх регіонів України. Результатом попередніх кампусів стало активне залучення учасників до розробки та реалізації кампаній, покликаних підвищити роль людини праці у суспільстві, сформувати моду на працю, особливо серед української молоді, а також використовувати інноваційні ідеї у проведенні ефективних кампаній, - кажуть організатори «Весняного СД Кампусу».

4

Зважаючи на це, темою заходу були слова: «Соціальна політика. Жити чи виживати?». Відтак, під час «Весняного СД Кампусу-2017» учасники мали змогу поглибити вже існуючі знання, а також напрацювати інструменти для практичного використання у майбутньому. Зокрема, під час 4-денної події молодь взяла участь у заняттях з політичного орієнтування, дізналася більше про соціальну політику та соціал-демократію. На старті заходу засновник Соціал-Демократичної платформи Богдан Ференс розповів про «соціалку» в Україні.

Також перед учасниками Кампусу виступив німецький експерт, голова ГО «Форум політичного консультування», начальник відділу «планування політики» Федерального міністерства праці та соціальних справ Німеччини Ян Буш.

До того ж, присутні на заході, в тому числі і Анастасія Боднарська, дізналися більше про досвід Польщі у соціальній трансформації: про це розповідала Юлія Цимерманн – представниця польської партії «Разем».

2

Про складові соціальної політики говорив головний спеціаліст Представництва профспілки металургів і гірників України в м.Києві Богдан Оверковський.

Крім того, усі учасники Кампусу взяли участь у «Живій бібліотеці» - захоплючому знайомстві з чотирма непересічними особистостями - «живими книгами», під час якого останні розповідали про свій досвід у розробці успішних соціальних кампаній. Наприклад, темами обговорення були робота за кордоном, права жінок, соціальна політика студентства та спілкування з Ольгою Конончук – керівником і засновницею соціального проекту «Квіткове щастя».

І на завершення учасники «Весняного СД Кампусу» працювали на розробкою соціальних проектів. Про такі успішні кампанії присутнім розповіли Андрій Шевчук – піар-менеджер рекламних проектів телеканалу «1+1» Андрій Шевчук та громадський діяч і тренер із суспільних ініціатив Дмитро Дума. Зокрема, Анастасія Боднарська у групі із іншими учасниками розглядали тему щодо шкідливих добавок та емульгаторів. Цей проект молоді люди мріють втілити в життя, а також хочуть докладати зусиль, аби в Україні змінити життя на краще. За участь у «Весняному СД Кампусі» учасники отримали сертифікати, а також безцінний досвід та знання.
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.