МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Завершення ювілейного року Івана Франка
30/12/2016 | Події | Прочитано: 355


Завершення ювілейного року Івана Франка

Ювілейний рік Франка спонукав філологів до нових наукових студій над життям і творчістюцього інтелектуала й ерудита. Протягом року доцент кафедри української мови та методик викладання  історико-філологічного факультету Овдійчук Л. М. провела майстер-клас «Іван Франко як особистість» у МЕГУ для викладачів та студентів різних факультетів, ум. Вінницядля вчителів-філологів та науковців, що брали участь у педагогічному фестивалі ОЗОН. Цю тему вона репрезентувала на уроках, лекціях у школах міста та області, на конференції для вчителів-словесників м. Рівне. Л. Овдійчук організувала брейн-ринг на історико-філологічному факультеті «Іван Франко в об’єктиві сучасного студента-філолога».

На завершення ювілейного року Івана Франка Лілія Миколаївна підготувала до друку статтю «ІВАН ФРАНКО ЯК ОСОБИСТІСТЬ (ДО ПРОБЛЕМИ ВИВЧЕННЯ БІОГРАФІЇ ПИСЬМЕННИКА НА ОСНОВІ МЕМУАРНОЇ ТА ЕПІСТОЛЯРНОЇ СПАДЩИНИ У ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ ТА ВНЗ)».

Матеріали статті та доповнення (світлини із зображенням самого Франка, близьких йому людей, фото різних місцевостей, з якими пов’язане життям І.  Франка тощо) доц. Овдійчук Л. М. опрацювала у виглядівідеопрезентації «ІВАН ФРАНКО ЯК ОСОБИСТІСТЬ». Пропонуємо її увазі всіх зацікавлених.

 
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.