МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

Вітаємо!!! Віктора МАЗАНОГО
28/12/2016 | | Прочитано: 364


Вітаємо!!!

mazaniy_2

 

Віктора МАЗАНОГО, доцента кафедри теорії і методики  журналістської творчості  факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана  Дем'янчука,  кореспондента  інформ-агенції «Укрінформ», у номінації «За внесок у журналістику»!

У Рівному пройшов VIII обласний рейтинг журналістської популярності «Журналістська перемога». Працівники відеокамери, диктофона та комп’ютерної клавіатури визначали тих, кого вважають достойними у різних напрямках професії.

Востаннє подібний рейтинг у Рівному проводився чотири роки тому. З огляду на події в країні, журналістській спільноті було якось не до того. Цьогоріч було вирішено відновити рейтинг.

За умовами рейтингу, редакція заповнювала анкету та надсилала її на електронну адресу Комітету виборців України. Вони й проводили підрахунок голосів та визначали переможців. За підсумками голосування було нагороджено переможців дипломами та статуетками.

Мазаний

 
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.