МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Новини

В МЕГУ стартує унікальна освітня програма
04/06/2014 | Навчання | Прочитано: 3483


Новий та унікальний для Західної України освітній проект стартує на юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С.Дем’янчука. Йдеться про спільну підготовку юристів (спеціалізація «Право ЄС») викладачами МЕГУ та освітянами Вищої школи єврорегіональної економіки імені Альсіде де Гаспарі (м. Юзефов, Варшавський регіон). Підготовка здійснюватиметься на підставі угоди, що була підписана керівниками двох закладів 19 травня 2014 р. у м. Юзефов. Угодою передбачено, що українські абітурієнти зараховуються до складу студентів правничого відділення Вищої школи єврорегіональної економіки імені Альсіде де Гаспарі та за три роки (як прийнято в Євросоюзі) за умови успішного виконання навчального плану отримає європейський диплом бакалавра права (кваліфікація правник-управлінець, спеціалізація «Право ЄС»).

Предмети навчального плану студентам викладатимуть як польські так і українські фахівці. Стаціонарне навчання здійснюватиметься в МЕГУ як консультаційному центрі Вищої школи єврорегіональної економіки імені Альсіде де Гаспарі. Викладання українською мовою. Програмою передбачено поглиблене вивчення польської мови. Освітня програма передбачає навчальні сесії у м. Юзефові. Весь супровід (навчальний, організаційний, документальний) здійснюватиме юридичний факультет Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С.Дем’янчука.

Здобуття європейського диплому правника-управлінця з спеціалізацією «Право ЄС» відкриває можливість працевлаштування в органах державної влади та місцевого самоврядування, неурядових організація, підприємницьких структурах з іноземними інвестиціями як в Україні так і в Польщі. Отож зарахування на

Необхідно наголосити, що на навчання за польськими програмами, які реалізує Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука можна вступити на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту та без сертифікатів ЗНО.

Довідка

ВИЩА ШКОЛА ЄВРОРЕГІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ ІМЕНІ АЛЬСІДЕ ДЕ ГАСПАРІ

Рівень акредитації : підготовка студентів за І ступенем (бакалавр) та ІІ ступенем (магістр)

Рік заснування – 2002

Створений відповідно до постанови міністра освіти і спорту Польщі DSW-3-4001-689/TT/02

Реєстраційний номер 257

Адреса навчального закладу: ul. Sienkiewicza 2, 05 - 410 Józefów-Warszawa

Сайт: www.wsge.edu.pl
усі новини та події »

ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.