МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

International
university
of economics and humanities

named after
Academician
Stepan Demianchuk

Новини

УСПІШНІ ТА ВІДОМІ: У МЕГУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ.

У суботу, 25 лютого, в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті провели традиційну зустріч випускників, де зібрали найвідоміших колишніх вихованців закладу. Про це інформує кореспондент інтернет-порталу «ЧаРівне.Інфо».
27/02/2017 - Події - Прочитано: 27 - Коментарі
Магістри МЕГУ отримали дипломи.(Відео)

Дипломовані та цілеспрямовані. Магістри Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука отримали офіційне посвідчення своїх знань. Цей хвилюючий момент зафіксували і наші журналісти. Вчитися ніколи не пізно, а навіть треба. Начальник управління культури та туризму Рівненського міськвиконкому вже вдруге одягнув мантію та конфедератку. Він офіційно став магістром.
27/02/2017 - Навчання - Прочитано: 33 - Коментарі
Науковці МЕГУ взяли участь в обговоренні сучасних проблем безпеки людини.

Днями у Києві на базі Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету відбулась традиційна вже восьма Міжнародна науково-практична конференція «Безпека людини в умовах глобалізації: сучасні правові парадигми». Про представницький характер форуму говорить такий факт: участь у конференції взяли 359 науковців з 30 країн світу, які представляли 24 вищи навчальні заклади, дипломатичні і бізнесові установи та громадські організації.
27/02/2017 - Міжнародні - Прочитано: 20 - Коментарі
«Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить …» (ВІДЕО)

21 лютого 2017 р. Міжнародний день рідної мови студенти, викладачі на чолі з деканом історико-філологічного факультету доц. Грубою Т. Л. відзначили разом із учнями, вчителями, викладачами рівненських навчальних закладів: загальноосвітніх шкіл, української гімназії, кооперативного коледжу та музичної школи №1 імені М. В. Лисенка у «Світлиці» Рівненської обласної наукової універсальної бібліотеки.
22/02/2017 - Події - Прочитано: 64 - Коментарі
Проблеми виконавчого провадження в Україні обговорили на юридичному факультеті.(ВІДЕО)

Відкриту лекцію із залученням експертів-практиків та науковців провели на юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука. Цього разу темою лекції став Закон України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIII, а співдоповідачами стали к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та правосуддя Любов Крупнова та заступника начальника відділу державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції Павло Якобчук.
22/02/2017 - Навчання - Прочитано: 54 - Коментарі
СТУДЕНТ МЕГУ СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ З БОЇВ БЕЗ ПРАВИЛ

У суботу, 18 лютого, студент 4-го курсу факультету здоров’я, фізичної культури та спорту МЕГУ, рівненський боєць зі змішаних єдиноборств Павло Демиденко здобув золоту медаль у Міжнародному турнірі з козацького двобою "Pride-2017", який проходив у ТРЦ «ПортСіті», що у Луцьку.
21/02/2017 - Спорт - Прочитано: 43 - Коментарі
ОГОЛОШЕННЯ! ФЛЕШ-МОБ!

21 лютого 2017 р. о 12.00 у приміщенні Рівненської обласної наукової універсальної бібліотеки відбудеться флеш-моб
21/02/2017 - Студжиття - Прочитано: 43 - Коментарі
Мала академія наук учнівської молоді

Декан факультету журналістики доктор наук із соціальних комунікацій О. А. Мітчук (голова журі із журналістики) та завідувач кафедри теорії і методики журналістської творчості В. В. Золяк (член журі із журналістики) брали активну участь у захисті науково-дослідницьких робіт учасників ІІ етапу Всеукраінського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
20/02/2017 - Події - Прочитано: 45 - Коментарі
УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ!!!

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ!!!
20/02/2017 - Навчання - Прочитано: 66 - Коментарі
Декан юрфака провів заняття для держслужбовців

Продовжується плідна співпраця юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука та Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Зокрема, в рамках виконання Професійної програми підвищення кваліфікації* завідувачів секторів та головних спеціалістів Управління Державної міграційної служби України в Рівненській області декан юридичного факультету Андрій Матвійчук прочитав лекцію присвячену проблемним питанням захисту персональних даних та доступу до публічної інформації.
20/02/2017 - Події - Прочитано: 30 - Коментарі

ЗА 22 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.