МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Прапор МЕГУ на вершинах світу

Ми віримо: наш прапор майорітиме все вище

Традиційне щорічне підняття студентами прапора Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука на найвищій вершині Українських Карпат — Говерлі –  співпало із відкриттям спеціальності географія у нашому ВНЗ. Створення та розвиток природничо-географічного факультету сприяв втіленню нових задумів, підкоренню нових висот. Влітку 2008 року викладачами кафедр географії та фізичного виховання було започатковано акцію «Прапор університету – на найвищих вершинах світу». Саме тоді було здійснено експедицію на Кавказ та підкорено його найвищу вершину — г. Ельбрус (5642 м).  У сходжені взяли участь троє викладачів університету: Дрозд І.В., Романів А.С., Токар О.І.

29

У липні-серпні 2009 року  представники МЕГУ не просто підняли прапор на найвищій точці  Уралу — горі Народна (1898 м), а здійснили спортивний туристичний похід за участю викладачів кафедри географії на Приполярний Урал і вибороли перше місце на чемпіонаті України з туристичних спортивних походів з пішохідного туризму у групі походів V категорії складності. Цей же похід мав четверте місце у класі походів VI категорії складності у чемпіонаті Російської Федерації зі спортивного туризму і був визнаний одним із найскладніших туристичних спортивних походів за часів незалежності України. За цей час прапор університету побував ще на п’яти категорійних вершинах: Манарага, Блюхера, Мансі-Ньйор, Защита, Південна Дзвінниця. Було подолано 12 перевалів, складні гребеневі траверси, броди. В цьому ж році за сприяння ректорату було також організовано зоологічну експедицію старшого викладача кафедри біології Шикули Р.Р. на острови Зондського архіпелагу та на острів Нова Гвінея, підкорено кілька вершин в Індонезії.

28

У 2010 році акцію було продовжено завдяки сходженню викладачів Токара О.І. та Романіва А.С. на гору Монблан (4808 м) — найвищу точку  Альп та Західної Європи.

30

3-17 липня 2011р. кафедра географії і туризму Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука стала організатором сходження на найвищу точку Скандинавських гір — гору Гельхепігген (2469 м) та унікальної туристичної подорожі територією Норвегії. В експедиції взяли участь четверо осіб. Загальна протяжність туристичного маршруту склала близько 1100 км, з яких 574 км учасники експедиції подолали на велосипедах.

31

Наступило літо 2012 року, а з ним і можливість реалізувати нові плани та нові сходження. Ми віримо: наш прапор з кожним роком майорітиме все вище.


ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.