МЕГУ

Міжнародний
економіко-гуманітарний
університет

імені
академіка
Степана Дем'янчука

IEUH

Academician
Stepan Demianchuk

International University
of Economics and Humanities

Атестація осіб, які претендують вступати на державну службу.

Document-page-001

     З метою виконання вимог статті 25 Закону України «Про державну службу» щодо необхідності з 01 травня 2017 року надання особами, які претендують на вступ на державну службу, посвідчення щодо вільного володіння державною мовою постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301 затверджений Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

     До переліку вищих навчальних закладів, уповноважених здійснювати атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, за поданням МОН, включені вищі навчальні заклади України, які згідно Єдиної державної електронної бази з питань освіти мають право на освітню діяльність за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», серед який визначений Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука.

     У ВНЗ  створено атестаційну комісію для проведення атестації, яка регулює порядок реєстрації осіб і складає графік атестаційних сесій для осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, затверджені наказом ректора ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука».

     Зміст тестових завдань відповідає орієнтовним зразкам, розміщеним на офіційному веб-сайті НАДС та  розробленим Національним агентством України з питань державної служби на основі проекту Стандарту української мови для державних службовців, підготовленого Інститутом філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

     ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука» має право видавати посвідчення про атестацію щодо вільного володіння державною мовою встановленого зразка. Посвідчення діє безстроково.
ЗА 24 РОКИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ ПІДГОТУВАВ 20 267 ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 138 ПРОФЕСОРІВ, ДОКТОРІВ НАУК, АКАДЕМІКІВ ГАЛУЗЕВИХ І МІЖНАРОДНИХ АКАДЕМІЙ, КАНДИДАТІВ НАУК ТА ДОЦЕНТІВ.